A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ культури і туризму Чернігівської селищної ради
Чернігівського району Запорізької області

Заходи "HUB-Лу"

Урок мужності «Їх серця б’ються на небесах»

20.02.2020 в HUB-Лі, для учнів 7-х класів опорного навчального виховного закладу Чернігівська ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. А.М. Темника проведено урок мужності «Їх серця б’ються на небесах». Також учні мали змогу ознайомитися з виставкою «Герої нашого часу». На заході були присутні голова Чернігівської об’єднаної територіальної громади Віталій Манич та заступник голови Людмила Веремій. Вони розповіли учням про жахливі події, які відбувалися в 2014 році, на очах у всього світу, у центрі Києва – Європейської столиці. Наприкінці всі присутні вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

16:54 20.02.2020

Конференція Чернігівської районної організації ветеранів

8 листопада у HUB-Лі відбулася звітно-виборча конференція Чернігівської районної організації ветеранів України за участю делегатів первинних осередків. У заході, зокрема, взяв участь голова громади Віталій Манич (Манич Віталій). Він вручив подяку селищної ради голові громадської організації Олександру Дяді, який вже багато років поспіль очолює ветеранську організацію. Після звіту про підсумки роботи ГО Олександр Дядя склав повноваження. Новим головою організації обрано Петра Євенка.

14:35 08.11.2019

Голуби Приазов’я

7 листопада у «HUB•Лі» відбулася презентація книги нашого земляка, відомого в районі педагога, краєзнавця, організатора регіональної виставки-ярмарку «Голуби Приазов’я», голови районного товариства голубоводів та шанувальників декоративних птахів Петра Євенка «Голуби – це життя». Автор розповів багато цікавого про види та породи голубів, їхнє утримання, походження, про земляків, одержимих голубами, а також зробив цікавий екскурс в історію голубівництва. Фото - Володимир Пенежко

14:28 07.11.2019

Публічні простори у Чернігівській громаді

25 жовтня на базі бібліохабу «ХАБ-Л» відбулася публічна консультація «Публічні простори у Чернігівській громаді: як мешканцям їх ефективно розвивати?». Учасники обговорили ряд питань: Як зробити публічні простори громади успішними і розвинутими? У який спосіб організувати роботу і забезпечити сталість розвитку Чернігівського Хабу? Як залучити кошти для розвитку публічних просторів ОТГ? Провела захід представниця ГО «Центр UA» Галина Азарова за сприяння керівництва громади та за участі експертки громадської спілки «ZP.platform» Катерини Акули, місцевої молоді, представників громадськості, працівників культури та інших відділів селищної ради, в.о. старос. Про значення для нашої ОТГ розвитку публічних просторів зазначив на початку консультації голова громади Віталій Манич

09:48 25.10.2019

Ні пластику та поліетилену

23 жовтня 2019 в "HUB-Л"і вібулась екологічна година: "Ні пластику та поліетилену". Для учнів 4 класу продемонстрували відео про шкідливість та наслідки від засмічення поліетиленом. Пролунала презентація про те, як можна скоротити кількість сміття. І не просто так, а для того, щоб ініціативу відповідального використання ресурсів могли продовжити в усьому класі.

12:53 23.10.2019

Туристично приваблива Чернігівська громада

Про те, як зробити Чернігівську громаду туристично привабливою, говорили під час тренінгу, що відбувся 22 жовтня у «HUB-Л». Організатор зустрічі - представниця ГО «Центр UA» Галина Азарова (Azarova Halyna). У семінарі взяли участь працівники відділу культури і туризму, клубних, музейних та бібліотечних закладів громади, учителі, краєзнавці, представники громадської організації «Театр скіфської звитяги «Скіфський стан». Учасників привітав заступник голови громади Сергей Житарюк. Активну участь у обговоренні питання «Як зацікавити туристів відвідати Чернігівську громаду?» взяли відомі у нашому краї краєзнавці Микола Єременко, Сергей Мелешко, Олександр Бадіон (Oleksandr Badion), Павло Похилько. Також участь у заході взяла експертка громадської спілки «ZP.platform» Екатерина Акула

10:21 22.10.2019

“Challenge Academy. Чернігівка” в HUB-Лі

12 жовтня HUB-Л зустрічав локальний освітній проєкт для чернігівської молоді “Challenge Academy. Чернігівка”. Такі проєкти проводяться по території всієї України в 21 області випускниками міжнародного проекту “Сhallenge Academy” у Німеччині від Klitschko Foundation та DFB-Stiftung Edingus Braun. Підлітки слухали лекції з актуальних тем (в тому числі через Skype). Грали в ігри на утворення команд та вчилися взаємодіяти разом. Про мінімалізм, свідоме споживання та як стати щасливим провела лекцію Марі, а Марина Майорова розповіла про корисисть від зменшення кількості відходів.

12:48 12.10.2019

Козаки завітали до «HUB-Л»

10 жовтня у бібліохаблі «HUB-Л» відбувся лицарський турнір «З козаків беремо приклад». Учні 4-го класу опорного навчально-виховного закладу Чернігівської ЗОШ I-III ступенів ім. А.М. Темника на годину стали козаками. Склавши присягу та вибравши сотників перетворили «HUB-Л» в турнірну зону. Конкурси були і на кмітливість і на «пузо» (потрібно було підібрати складові до українського борща). Не забули показати свою майстерність гопака. Захід приурочено до Дня захисника України та Дня запорізького козацтва. Провела захід бібліотекар Аліна Жолоб.

15:54 10.10.2019

«HUB-Л» вітав першокласників

9 жовтня з бібліохабом познайомилися першокласники. Для учнів опорного навчально-виховного закладу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М. Темника була підготовлена екскурсія з цікавою розповіддю про бібліотеку, правильне поводження у громадських просторах. Провела захід бібліотекар Аліна Жолоб.

15:35 09.10.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора