A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ культури і туризму Чернігівської селищної ради
Чернігівського району Запорізької області

Трійця літо закликає

Дата: 01.06.2020 10:35
Кількість переглядів: 59

День Святої Трійці, також П’ятдесятниця, День Зіслання Святого Духа, Зелена неділя — одне з головних християнських свят, яке у православ’ї входить до числа двунадесятих свят, а в Католицькій церкві має найвищий статус торжества.

Свою назву свято отримало на честь сходження Святого Духа на апостолів, яке їм обіцяв Ісус Христос перед своїм  Вознесінням на небеса. Таким чином це свято нагадує про св. Трійцю, три відомі прояви, лики   Всевишнього  у вигляді Бога-Отця, Бога-Сина і Бога-Святого Духа.

Напередодні цього свята, домівку прикрашають зеленими гілками дерев, а також встеляють долівку м’ятою, лепехою. Тому що три останні дні тижня перед Трійцею (Зеленого Тижня) та три перші дні Троїцького Тижня (після Трійці) називають Зеленими святами. Цього дня, Господь сотворив Землю і засіяв її зеленню.

 

Шановні користувачі! Отримати більшу інформацію з історії свята, про його традиції, прикмети і ритуали Ви можете із документів, які є у фонді Чернігівської районної бібліотеки для дітей.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора