A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ культури і туризму Чернігівської селищної ради
Чернігівського району Запорізької області

Відкритий етнофестиваль степового спадку

Перший відкритий етнофестиваль степового спадку "ЛЕГЕНДИ СТЕПУ".

Священа гора Оба-Таш

с.Салтичія

Чернігівський район

Запорізька область

Скіфи серед нас

Ми з друзями з ICUvoyage щойно повернулися з подорожі по місцях сили в Запорізькій області і наситилися яскравими, різноманітними враженнями від цієї поїздки. Але найбільше запам'ятався, самим незвичайним стало для нас відвідування священної гори Оба-Таш, де ми познайомилися зі справжніми скіфами з театру реконструкції скіфської культури під керівництвом СергейМелешко.

15:34 01.07.2020

ЯК Я ХОДИЛА по лабіринту ДОЛІ

Про магію лабіринтів я читала з дитинства, але випробувати його перетворюючу силу довелося зовсім недавно, під час поїздки в Парк мегалітів на священній горі Оба-Таш. Серед степу, на горі сили, розташовані кам'яні сакральні споруди, і в тому числі той самий Лабіринт. Я пройшла його двічі: зовсім одна і ланцюжком друзів, ведена за руку Хранителем. Я вам скажу - це дивовижні, глибокі враження, що принесли мені повні пригорщі инсайтов .. Лабіринт - це Життєвий шлях, це твій похід до своєї мети. У Лабіринт не ходять від неробства - потрібно вибрати мету, загадати бажання і намагатися йти до центру. Дійдеш - збудеться! Я можу стільки розповісти про свої думки-осяяннях-розуміннях! Якщо цікаво - запитуйте в коментарях. Скажу тільки, що коли йдеш в групі, ведена міцною рукою Хранителя - шлях здається простим і досяжним. Ти віддаєш відповідальність Майстру, довіряєш і розслабляєшся.

11:55 19.06.2020

Священна гора Оба-таш

День другий. Священна гора Оба-таш. Парк мегалітів. Місця, які тягнуть як магніт, дають особливі дари кожного серця, кожен камінь як душа, кожна квітка так хранитель мудрості Землі. Благословили місця сили хорошим чаєм Піднебесної  з вдячністю вклонилися священним горбах і з собою взяли досвід взаємодії з енергіями Оба-таш.

11:46 14.06.2020

А ЩО ВИ ЗНАЄТЕ Про скіфів?

ДРУЗІ, А ЩО ВИ ЗНАЄТЕ Про скіфів? Напевно, трохи, як і я)) І зовсім даремно, адже це наша земля, наша історія, наше коріння, що дають нам відчуття сили і гідності.

11:39 14.06.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора