A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ культури і туризму Чернігівської селищної ради
Чернігівського району Запорізької області

День Соборності України

Дата: 24.01.2020 11:30
Кількість переглядів: 44

Нещодавно в Україні відзначили одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити. Це свято має вже більш ніж сторічну історію. День Соборності України відзначається 22 січня.

24 січня 2020 року в приміщенні бібліохабу Чернігівської районної центральної бібліотеки відбулася цікава зустріч з учнями сьомого класу Чернігівського опорного навчально-виховного закладу ім. А.М. Темника, проведена історична година-вікторина «Єдина духом Україна», оформлена книжкова виставка «Злука. Соборність. Воля».

Захід проведено з метою ознайомлення учнів з історією Дня соборності України, прищеплення поваги до Батьківщини, виховання національної свідомості та почуття гідності бути громадянином України, любов до рідного краю, його історичного минулого і сучасності. Для учнів проведено інтегровану-гру вікторину, це інтелектуальне змагання для тих, хто насамперед любить Україну, відчуває себе українцем і хоче перевірити й поповнити свої знання про її історію, географію, народні звичаї, традиції та літературу. Змагання складалось з таких конкурсів: «Історична вікторина», «Український колорит», «Наскільки ти уважний?», «Герографічний», «Народознавчий», «Літературний». Діти гарно продемонстрували знання про Україну, її географію, історію козацтва, літературу, народні свята.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора