A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ культури і туризму Чернігівської селищної ради
Чернігівського району Запорізької області

Літературна вікторина «Українські класики»

Дата: 07.02.2020 11:07
Кількість переглядів: 97

7 лютого 2020 року для учнів 7 та 8 класів опорного навчально-виховного закладу І – ІІІ ступенів ім. А.М. Темника проведено літературну вікторину «Українські класики», оформлено книжкову виставку, з метою розширення та поглиблення знань учнів про літературу та її поняття, творчість письменників, розвивати бажання вивчати та удосконалювати свої знання з української літератури, виховувати любов до рідного краю. Дві команди приймали участь в таких конкурсах: «Літературна вікторина», «Зашифровані псевдоніми»,«Різносторонність», «І знову відкриваю «Кобзаря», «Великі українці», «Літературні асоціації». Самі активні учасники нагороджені солодкими призами.

Книга творить людину, вона є найкращим і найціннішим скарбом, вічно живою спадщиною. Та з-поміж безлічі книг виділяються ті, що ввібрали в себе досвід віків і мають для народу значення заповітне. Це класичні українські літературні твори, які вивчаються в загальноосвітніх навчальних закладах.

Український народ має завжди бути вдячним своїм класикам за їхню мовотворчу і мовозахисну діяльність. Починаючи з Івана Котляревського й Григорія Квітки-Основ'яненка, діставши могутню підтримку Тараса Шевченка і його побратима Пантелеймона Куліша, які упродовж найпохмуріших літ оберігали святий вогонь нашої духовності, щоб потім передати естафету любові до рідного слова всій славетній плеяді письменників кінця ХІХ – початку ХХ століття, де нам зоріють імена Івана Франка, Лесі Українки, Олександра Довженка, Ліни Костенко, Василя Стуса та ще багатьох високообдарованих майстрів слова.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора