Відділ культури і туризму Чернігівської селищної ради
Чернігівського району Запорізької області
Міністерство культури
України
 

Літературна вікторина «Українські класики»

Дата: 07.02.2020 11:07
Кількість переглядів: 78

7 лютого 2020 року для учнів 7 та 8 класів опорного навчально-виховного закладу І – ІІІ ступенів ім. А.М. Темника проведено літературну вікторину «Українські класики», оформлено книжкову виставку, з метою розширення та поглиблення знань учнів про літературу та її поняття, творчість письменників, розвивати бажання вивчати та удосконалювати свої знання з української літератури, виховувати любов до рідного краю. Дві команди приймали участь в таких конкурсах: «Літературна вікторина», «Зашифровані псевдоніми»,«Різносторонність», «І знову відкриваю «Кобзаря», «Великі українці», «Літературні асоціації». Самі активні учасники нагороджені солодкими призами.

Книга творить людину, вона є найкращим і найціннішим скарбом, вічно живою спадщиною. Та з-поміж безлічі книг виділяються ті, що ввібрали в себе досвід віків і мають для народу значення заповітне. Це класичні українські літературні твори, які вивчаються в загальноосвітніх навчальних закладах.

Український народ має завжди бути вдячним своїм класикам за їхню мовотворчу і мовозахисну діяльність. Починаючи з Івана Котляревського й Григорія Квітки-Основ'яненка, діставши могутню підтримку Тараса Шевченка і його побратима Пантелеймона Куліша, які упродовж найпохмуріших літ оберігали святий вогонь нашої духовності, щоб потім передати естафету любові до рідного слова всій славетній плеяді письменників кінця ХІХ – початку ХХ століття, де нам зоріють імена Івана Франка, Лесі Українки, Олександра Довженка, Ліни Костенко, Василя Стуса та ще багатьох високообдарованих майстрів слова.« повернутися

Вхід для адміністратора