Відділ культури і туризму Чернігівської селищної ради
Чернігівського району Запорізької області
Міністерство культури
України
 

Положення про обласний конурс солістів-вокалістів та вокальних ансамблів "Чернігівські Зорі"

«Чернігівські зорі» - під такою поетичною назвою у чернігівці щорічно відбувається весняний конкурс вокального мистецтва, який став для численних його учасників та шанувальників не лише святом української пісні, юності душі й таланту, а й візитівкою нашого мальовничого куточка рідного Запорізького козацького краю! Ровесник Незалежності, за час свого існування, конкурс з районного перетворився на регіональний, за географією та рівнем виконавської майстерності й вимогливості професійного журі, 3 2019 року набув статусу обласного.

1.Обласний конкурс солістів-вокалістів та вокальних ансамблів «Чернігівські Зорі» засновано відділом культури і туризму Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області та комунальним закладом «Чернігівський районний центр культури та дозвілля» Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.

Мета Конкурсу: популяризація та збереження кращих зразків української та світової пісенної творчості; залучення до вокального мистецтва талановитої та обдарованої молоді; підвищення рівня виконавської майстерності і сценічної культури колективів та окремих виконавців; знайомство з кращими солістами-вокалістами та вокальними ансамблями області, встановлення творчих контактів між учасниками, обмін досвідом;активізація культурно-мистецького життя в області Конкурс відбудеться у смт Чернігівка 1 березня 2020 року

2. Конкурс є відкритим. До участі у Конкурсі запрошуються аматорські вокальні ансамблі, малі форми (дуети, тріо, квартети) та окремі виконавці установ культури клубного типу незалежно від форми власності і відомчого підпорядкування. Конкурс проводиться за номінаціями:

  • «Солісти-вокалісти» (16 – 29 років)
  • «Солісти-вокалісти» (30 років і старші)
  • «Вокальні ансамблі»
  • «Малі форми» (дуети, тріо, квартети)

У номінації «Солісти-вокалісти» вік конкурсантів визначається на день проведення Конкурсу.

Вокальні твори виконуються «наживо» у супроводі фонограми «-1», інструментальному супроводі або «acapella».

Конкурсний виступ учасників здійснюється із використанням якісної фонограми «мінус», що може транслюватися із флеш-носіїв у форматі МР3. Забороняється використання фонограм низького технічного рівня.

У залежності від кількості учасників за рішенням журі конкурсанти можуть виконувати лише одну пісню за власним вибором.

Заявка разом із фонограмами надсилається на електронну адресу комунального закладу «Чернігівський районний центр культури та дозвілля» Чернігівської селищної ради Запорізької області: cherrckd@ukr.net. Контактний телефон (06140) 9-12-70

Вхід для адміністратора